У Рівному демонтують пам'ятники Богомолову і Дундичу

Фото ілюстративне

Сьогодні Рівненський міськвиконком одноголосно проголосував за демонтаж пам’ятників Богомолову і Дундичу та перенесення решток більшовика і червоноармійця на кладовище Дубенське.

Сьогодні Рівненський міськвиконком одноголосно проголосував за демонтаж пам’ятників Богомолову і Дундичу та перенесення решток більшовика і червоноармійця на кладовище Дубенське. 

Про це повідомив мер Олександр Третяк. 

- Звертаюся до кожного, хто хоче залишити у Рівному дух "советів" та "руского міра", ці часи минули! Я не дозволю, щоб у нашому місті, яке втрачає героїв у війні, яке працює волонтерами на перемогу, лишалися згадки про міста та "героїв" недонароду, що прагне знищити нас, як націю! Над свідомістю, яка ще тяжіє до радянського союзу нам, ще працювати і працювати! Але важливі кроки для цього ми вже зробили! - написав міський голова.

Нагадаємо, у Рівному в районі Пивзаводу демонтували самохідну артустановку радянської епохи. Його перенесли на “Пагорб слави”, як можливий експонат для майбутнього музею.


Azov Army

Новини по темі:

  • Небайдужість рівнян допомогла патрульним повернути додому двох літніх людей

    21 07 2026, 13:20
    У Рівному завдяки уважності небайдужих громадян патрульні...
  • За 2500 доларів обіцяли оформити інвалідність: на Рівненщині викрили двох лікарів

    21 07 2026, 12:41
    Фігурантам відповідно до санкції загрожує покарання у вид...
  • На Рівненщині з початку року сталося 27 ДТП із вини водіїв маршруток

    21 07 2026, 12:07
    Після збільшення аварій із маршрутками на Рівненщині розп...
  • На Дубенщині вдруге за рік спіймали нетверезого водія: алкотестер показав 1,65 проміле

    21 07 2026, 11:30
    У селі Боремець Дубенського району патрульні зупинили 29-...
  • На Рівненщині шукають директорів для трьох комунальних установ

    21 07 2026, 10:55
    Рівненська обласна рада розпочала прийом документів на за...
  • Трагедії на воді: на Рівненщині потонули дворічний хлопчик і літня жінка

    21 07 2026, 10:20
    Упродовж однієї доби на Рівненщині сталися дві трагедії н...