У Рівному 73-річний водій маршрутки втік після ДТП

Фото ілюстративне

Водій маршрутки пошкодив BMW під час об’їзду місця ДТП, повідомила пресслужба патрульної поліції Рівненської області.

Днями у Рівному на вулиці Степана Бандери сталася ДТП без травмованих за участю автомобілів BMW та Skoda.

Водії вирішили ситуацію за допомогою складання Європротоколу. Однак під час очікування екіпажу патрульних, керманич маршрутного транспортного засобу I-VAN, об?їжджаючи автомобілі, не дотримався безпечного інтервалу, у результаті чого пошкодив ліве дзеркало BMW. Після чого залишив місце події.

Інспектори відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП встановили місцезнаходження 73-річного водія та притягнули його до відповідальності.

На громадянина склали адміністративні матеріали за:

ст. 122-4 (залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) КУпАП;

ст. 124 (порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.

Патрульні нагадують: залишення місця ДТП тягне за собою адміністративну відповідальність. У разі причетності до автопригоди — не залишайте місце події та обов’язково повідомляйте про це на лінію 102/112


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.