У Костополі правоохоронці склали адміністративні матеріали на водія, який у стані алкогольного сп’яніння спричинив дорожньо-транспортну пригоду.
Результат алкотестера у понад 12 разів перевищував допустиму норму — 2,5 проміле.
Автопригода сталася учора, 12 червня, близько 18:15 на вулиці Грушевського.
Поліцейські встановили, що водій автомобіля «BMW», 41-річний житель села Лісопіль не обрав безпечної швидкості та здійснив наїзд на бордюр, а потім — на узбіччя.
Унаслідок ДТП транспортний засіб отримав механічні пошкодження, а його керманич не травмувався.
Відповідно до огляду водій перебував в стані алкогольного сп’яніння. Відтак, на нього правоохоронці склали протокол за ст. 124 (ДТП-механіка) та ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.
Матеріали скеровуватимуть до суду для прийняття рішення.
