У Харкові чоловік пограбував пенсіонерку й утік до Рівного

Фото ілюстративне

У Харкові повідомили про підозру раніше судимому 48-річному чоловіку, який напав на 80-річну жінку та відібрав у неї гроші. Після злочину він намагався переховуватися в Рівному, але його затримали правоохоронці.

Йому інкримінують розбій, вчинений в умовах воєнного стану та поєднаний із проникненням до житла (ч. 4 ст. 187 КК України).

Слідством встановлено, що 26 серпня 2025 року по вул. Полтавський Шлях у Харкові чоловік побачив, як 80-річна жінка зняла готівку з банкомату, і простежив за нею до місця проживання.

Вранці наступного дня він переліз через паркан її домоволодіння та постукав у вікно під приводом попросити води у потерпілої.

Опинившись у будинку, чоловік одразу напав: вдарив пенсіонерку по обличчю, схопив за горло та почав душити, примушуючи віддати гроші. Щоб залякати потерпілу, він взяв ножиці та тримав їх біля живота жінки, погрожуючи вбити. 

Але нападник сам побачив гаманець та забрав звідти 3000 гривень. Після цього він втік до міста Рівне. Правоохоронці встановили його місцезнаходження та викрили.

Суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення: підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування проводить СВ ВП №2 ХРУП №3 ГУНП в Харківській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину та не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

Про це інформує відділ інформаційної політики Харківської обласної прокуратури.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...