20-річний кермувальник електросамоката мав 0,90 проміле алкоголю, повідомила пресслужба патрульної поліції Рівненської області.
Днями у місті Дубно на вулиці Залізничній працівники групи оперативного реагування поліції помітили чоловіка на електросамокаті Bluish, який рухався по смузі зустрічного руху та зупинили його.
Поліцейські помітили у кермувальника ознаки алкогольного сп'яніння та запропонували пройти огляд на визначення стану сп'яніння за допомогою алкотестера Драгер, на що громадянин погодився.
Результат позитивний: 0,90 проміле.
На 20-річного громадянина поліцейські склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП.
Електросамокат — це повноцінний транспортний засіб. Керування ним у стані сп’яніння так само небезпечне, як і автомобілем, та передбачає адміністративну відповідальність.
Штраф за керування електросамокатом у стані сп?яніння — 17000 грн та позбавлення права керування транспортними засобами строком на рік
