У Рівному на вулиці Соломії Крушельницької сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобілів Daewoo Lanos та Nissan. За даними патрульних, водій Daewoo перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння — алкотестер показав 3,83 проміле.
19 червня близько 17-ї години патрульні отримали повідомлення про ДТП без травмованих, що сталася на вулиці Соломії Крушельницької.
На місці події інспектори з’ясували, що 44-річний водій автомобіля Daewoo Lanos був неуважним, не стежив за дорожньою обстановкою та допустив зіткнення з автомобілем Nissan, який рухався в попутному напрямку.
Під час спілкування з керманичем патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду за допомогою алкотестера виявився позитивним — 3,83 проміле, що у 19 разів перевищує допустиму норму.
На чоловіка поліцейські склали адміністративні матеріали за:
ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП;
ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.
Транспортний засіб інспектори евакуювали на арештмайданчик, повідомила Патрульна поліція Рівненської області.
