Безкоштовний інтернет-зв’язок стає все більш доступним у бібліотеках Рівненщини. Програма «Бібліоміст» нарешті оголосила імена переможців проекту у 2013 році. Відтак, наша область – у лідерах за впровадженням новітніх технологій у книгозбірні.
Безкоштовний інтернет-зв’язок стає все більш доступним у бібліотеках Рівненщини. Програма «Бібліоміст» нарешті оголосила імена переможців проекту у 2013 році. Відтак, наша область – у лідерах за впровадженням новітніх технологій у книгозбірні.
Найбільше переможців — з Дубенського та Здолбунівського районів, а найменш комп’ютеризованою наразі залишається лише Гощанщина.

Нагадаємо, що з початку функціонування програми «Бібліоміст» у 2010 році переможцями конкурсів грантів у Рівненській області стало 15 бібліотечних систем. Загалом 81 бібліотека нашого краю отримала комп’ютерну техніку для забезпечення потреб громади, а це: комп’ютери з веб-камерами та навушниками і мікрофоном, принтери, мультимедійні проектори та екрани, сканери. А бібліотечні працівники отримали можливість навчитися технології обслуговування користувачів.

Окрім того, тепер будь-хто може прийти до бібліотеки та безкоштовно посидіти в Інтернеті. А пенсіонери можуть навіть пройти навчання з користування комп’ютерами та інтернетом. Займаються у таких центрах також з працівниками бібліотек та людьми з обмеженими можливостями. Адже, зазвичай, «Бібліоміст» створює не просто кабінети з безкоштовним Інтернетом, а цілі навчальні центри.
Міла СЛОБОДЕНЮК
