Сьогодні, 12 листопада на Рівненщину приїхала лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.
У Рівному лідерка "Батьківщини" відвідала підприємство "Віліс", де виробляють макаронні вироби і подякувала керівнику підприємства Віктору Жабчику за розвиток соціально-відповідального та якісного бізнесу й створення енергонезалежного підприємства.


- Я знаходжусь під враженям. Те, що ми побачили тут - це українська мрія. Не потрібно торгувати українською сировиною, а навпаки - продавати не лише у нас, а й у інших країнах готову продукцію найвищої якості. Безумовно, це гордість. Це не просто патріотизм, це патріотизм найвищого рівня, адже ви робите для держави потрібну справу. Тут використовується кожен грам власних ресурсів, аби бути енергетично незалежними.
Далі лідерка "Батьківщини" зустрінеться з партійним активом у селі Мала Любаша.




