«Третяковська галерея» на Київській: власнику МАФів дали 10 днів на демонтаж

Фото ілюстративне

У Рівному поблизу супермаркету «Сільпо» в районі старого автовокзалу завершився термін дії паспортів прив’язки на тимчасові споруди для здійснення торгівлі. Йдеться про об’єкти, відомі серед містян як «Третяковська галерея» на Київській.

Про ситуацію повідомили в Рівненській міській раді.

Термін дії паспортів прив’язки сплив 14 січня. Власник тимчасових споруд не вжив заходів для їх продовження та не вийшов на зв’язок із інспекторами Департаменту муніципальної варти для надання пояснень, попри здійснені спроби контакту.

Відповідно до Порядку демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території Рівненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 6 липня 2023 року №3441, 16 лютого інспектори поклеїли акти на демонтаж об’єктів. Власнику надано 10 днів для самостійного демонтажу.

У разі невиконання вимог матеріали передадуть на розгляд Комісії з питань звільнення території Рівненської міської територіальної громади від незаконно встановлених тимчасових споруд для ухвалення рішення про примусовий демонтаж.


Azov Army

Новини по темі:

  • Внаслідок удару ворога по Києву загинули жителі Рівненщини

    20 07 2026, 20:08
    Вирівську громаду на Рівненщині сколихнула страшна трагед...
  • Замість Коваля вже є Савчук: у Рівненській міській раді бракує ще двох депутатів

    20 07 2026, 18:56
    Так, нещодавно колишній голова ОВА та міністр агрополітик...
  • Рівне попрощається із Захисником Максимом Веремейчиком

    20 07 2026, 18:13
    Про цю трагічну подію повідомляє Рівненська міська рада.
  • П'ять років після скандалу: що відомо про справу рівненської стоматологині Інни Кравчук

    20 07 2026, 16:45
    Історія дитячої стоматологині з Рівного Інни Кравчук, яка...