
Серед дорогих мобільних телефонів з`явився новий продукт - Gresso Regal Titanium. Цей телефон одягнений в монолітний титановий корпус. Особливість цього металу в тому, що він не піддається дії корозії, вологості, солей і прямого сонячного світла.
Серед дорогих мобільних телефонів з`явився новий продукт - Gresso Regal Titanium. Цей телефон одягнений в монолітний титановий корпус. Особливість цього металу в тому, що він не піддається дії корозії, вологості, солей і прямого сонячного світла. Титан також володіє дуже низькою теплопровідністю, тому на дотик він завжди залишається "теплим".
Дисплей телефону Gresso Regal Titanium виконаний з укріпленого мінерального скла, яке майже неможливо розбити. Кнопки ж виконані із загартованої сталі.
Проте не чекайте від цього телефону захмарних апаратних характеристик, адже вони дуже скромні. Gresso Regal Titanium працює під управлінням мобільної операційної системи Nokia S40, його пам`ять складає всього 30 Мбайт, але є слот microSD для розширення, щоправда, підтримуються лише карти об`ємом до 2 Гбайт. Крім цього, є модулі Wi-Fi і Bluetooth 2.0, FM-радіоприймач. А для фотографій вмонтована простенька 2-мп камера.
Мобільний телефон Gresso Regal Titanium має обмежений тираж – 333 екземпляри, а вартість моделі складає $ 4500.
Марина НАЗАРЧУК