Студента з Рівненщини засудили за закладки з амфетаміном

Фото ілюстративне

19-річного студента Острозької академії Радомира П. засудили до трьох років позбавлення волі умовно за розповсюдження психотропних речовин. Юнак за один день встиг зробити у Рівному 13 закладок амфетаміну, який одержав поштою і самостійно розфасував.

Кожну закладку фотографував, позначав геолокацію і зберігав для надсилання через Telegram потенційним покупцям. Студента поліція затримала наступного дня біля його будинку, він одразу у всьому зізнався й показав зроблені закладки.

Про затримання у Рівному 19-річного студента-закладчика амфетаміну поліція Рівненської області повідомила у липні 2021 року одразу після його затримання. Поліцейські встановили, що юнак отримав психотропні речовини поштою, самостійно розфасував їх і зробив закладки у різних мікрорайонах міста.

Так, протягом одного дня, 4 липня 2021 року, він встиг зробити 13 закладок. А наступного дня поліцейські затримали хлопця біля будинку у Рівному, де він мешкає. При собі він мав пакетики амфетаміну й одразу погодився показати усі місця, де залишав пакетики з порошком.

Слідчим і на суді юнак розповів, що сам він наркотичні та психотропні речовини не вживає. Пояснив, що з цікавості долучився до телеграм-каналу Shaman-Shop, в якому листуватися з учасниками каналу про розповсюдження таких речовин. Адміністратор телеграм-каналу запропонував спробувати робити закладки психотропних речовин, й він погодився.

Отримавши інформацію про місцезнаходження товару, в обумовленому місці забрав пакунок з порошком, наклейками, поліетиленовими пакетами та магнітами.

4 липня Радомир П. зробив у Рівному 13 закладок амфетаміну у різних мікрорайонах міста. Пакетики з рожевим порошком, обгорнуті чорною липкою стрічкою, залишав під дверима теплопункту, ховав у пачки з-під цигарок і клав під камінь, під паркан, кріпив магнітами до водостічних труб, на гаражах тощо. Кожну закладку фотографував, позначав геолокацію і зберігав у телефоні для надсилання покупцям.

Під час розслідування кримінальної справи у Радомира П. вилучили електронні ваги, кілька десятків наклейок з написом Shaman-Shop та логотипом, порожні пакетики з написами «АК-47», Indica, Aito&Blueberry, Lemon Gray.

З телефона зняли скриншоти переписки покупців психотропних речовин з адміністраторами, місцями розміщення та координатами закладок. Радомир пояснив, що не усвідомлював тяжкості наслідків своїх дій.

Суддя Рівненського міського суду Дмитро Яковлєв, врахувавши щире каяття, сприяння у розкритті злочину та позитивні характеристики, засудив Радомира П. до п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном на три роки. Вилучений амфетамін підлягає знищенню.


Джерело: zaxid.net


Будуємо за для майбутнього (Новина, низ)

Новини по темі:

 • У Рівненському районі усім селом шукали зниклого 9-річного хлопчика з Харкова

  28 травня 2022, 21:59
  Дитина біля будинку бавилася із вівчаркою господаря, яки...
 • Мама двійні з Харкова розповіла, як грудне вигодовування допомогло в евакуації

  28 травня 2022, 11:55
  «Ми перейшли повністю на грудне вигодовування і досі на н...
 • Хіп-хоп та класика: у Рівному танцівники та оркестр влаштують справжню революцію

  28 травня 2022, 14:21
  Hip-hop, саксофон, parkour, фортепіано, break dance, стру...
 • У Рівненській обласній стоматполіклініці безоплатно лікують зуби військовим

  28 травня 2022, 16:19
  У комунальному підприємстві «Рівненська обласна стоматоло...
 • Рівненщина готова дати відсіч,- Коваль про ситуацію на кордоні з білорусю

  28 травня 2022, 12:46
  Про реакцію Рівненщини на військові навчання поблизу корд...
 • На Рівненщину пальне везтимуть з Польщі, Румунії та Литви

  28 травня 2022, 09:42
  Оператори мереж АЗС Рівненщини поступово збільшують імпор...
 • «Іскандери» біля кордону, підготовка офіцерів запасу: у Генштабі розповіли, що відбувається у білорусі

  28 травня 2022, 08:24
  Розпочалась дев’яносто четверта доба героїчного протистоя...