Студента з Рівненщини засудили за закладки з амфетаміном

Фото ілюстративне

19-річного студента Острозької академії Радомира П. засудили до трьох років позбавлення волі умовно за розповсюдження психотропних речовин. Юнак за один день встиг зробити у Рівному 13 закладок амфетаміну, який одержав поштою і самостійно розфасував.

Кожну закладку фотографував, позначав геолокацію і зберігав для надсилання через Telegram потенційним покупцям. Студента поліція затримала наступного дня біля його будинку, він одразу у всьому зізнався й показав зроблені закладки.

Про затримання у Рівному 19-річного студента-закладчика амфетаміну поліція Рівненської області повідомила у липні 2021 року одразу після його затримання. Поліцейські встановили, що юнак отримав психотропні речовини поштою, самостійно розфасував їх і зробив закладки у різних мікрорайонах міста.

Так, протягом одного дня, 4 липня 2021 року, він встиг зробити 13 закладок. А наступного дня поліцейські затримали хлопця біля будинку у Рівному, де він мешкає. При собі він мав пакетики амфетаміну й одразу погодився показати усі місця, де залишав пакетики з порошком.

Слідчим і на суді юнак розповів, що сам він наркотичні та психотропні речовини не вживає. Пояснив, що з цікавості долучився до телеграм-каналу Shaman-Shop, в якому листуватися з учасниками каналу про розповсюдження таких речовин. Адміністратор телеграм-каналу запропонував спробувати робити закладки психотропних речовин, й він погодився.

Отримавши інформацію про місцезнаходження товару, в обумовленому місці забрав пакунок з порошком, наклейками, поліетиленовими пакетами та магнітами.

4 липня Радомир П. зробив у Рівному 13 закладок амфетаміну у різних мікрорайонах міста. Пакетики з рожевим порошком, обгорнуті чорною липкою стрічкою, залишав під дверима теплопункту, ховав у пачки з-під цигарок і клав під камінь, під паркан, кріпив магнітами до водостічних труб, на гаражах тощо. Кожну закладку фотографував, позначав геолокацію і зберігав у телефоні для надсилання покупцям.

Під час розслідування кримінальної справи у Радомира П. вилучили електронні ваги, кілька десятків наклейок з написом Shaman-Shop та логотипом, порожні пакетики з написами «АК-47», Indica, Aito&Blueberry, Lemon Gray.

З телефона зняли скриншоти переписки покупців психотропних речовин з адміністраторами, місцями розміщення та координатами закладок. Радомир пояснив, що не усвідомлював тяжкості наслідків своїх дій.

Суддя Рівненського міського суду Дмитро Яковлєв, врахувавши щире каяття, сприяння у розкритті злочину та позитивні характеристики, засудив Радомира П. до п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном на три роки. Вилучений амфетамін підлягає знищенню.


Джерело: zaxid.net


На Щасливому (Запис низ)

Новини по темі:

 • Фотографиня показала неймовірні фото весни у Рівному

  31 03 2023, 18:30
  Усі фото - робота рівненської фотографині Дежі Брют.
 • У аптеках Рівного - черги пацієнтів через ліки, які будуть продаватись за рецептом з 1 квітня

  31 03 2023, 17:34
  У Рівному до міських аптек вишикувались черги зі схвильов...
 • Вихідних на Великдень не буде: як відпочиватимуть рівняни у квітні

  31 03 2023, 17:01
  У квітні в Україні будуть відзначати Великдень та Вербну ...
 • У Рівному у костел привезуть унікальну копію ікони Матері Божої

  31 03 2023, 16:11
  Оригінал на даний момент зберігається у Польщі.
 • 9 випадків сказу серед тварин зафіксували у Рівненській області з початку цього року

  31 03 2023, 15:49
  Про це повідомляє Рівненська ОДА Як зазначається, захвор...
 • Викриття нових схем, які працювали у колонії

  31 03 2023, 14:32
  Жертвами зловмисників наразі стали 7 громадян, які відда...