Спортсмени, які зганьбили свою країну

Фото ілюстративне

Сьогодні спортивні досягнення вважаються втіленням національної гідності. Однак деякі атлети вирішують іти не стежкою слави, а котитися слизьким схилом до скандальної популярності.

Ці «герої», про яких ми зібралися розповісти, здійснили подвиги, але тільки в царині створення незручних моментів та майстерності потрапляння в неприємні історії.
Хоча на їхні витівки й не приймають прогнози аналітики сайту parik24 com, його варто відвідати тим, хто горить спортивними парі.
 
Бен Джонсон
На Олімпійських іграх 1988 року в Сеулі канадський спринтер Бен Джонсон встановив світовий рекорд у забігу на 100 метрів. Він сенсаційно залишив позаду суперників із розгромним відривом. Але, як з'ясувалося, його ноги були не єдиним, що рухалося швидко того дня. У крові атлета знайшли станозолол, заборонений стероїд. У результаті Джонсон позбувся медалі та рекорду, а його з ганьбою охрестили шахраєм.
 
Тоня Гардінг
Американська фігуристка Тоня Гардінг вирішила, що якщо не можеш перемогти опонентів на льоду, тоді можна просто... зламати їм коліно. Перед Олімпіадою 1994 року її колишній оловік і охоронець найняли людину, яка напала на Ненсі Керріган, головну суперницю Гардінг. Після судових розглядів недолугу інтриганку оштрафували та довічно дискваліфікували від участі в змаганнях США.
 
Луїс Суарес
Уругвайський футболіст Луїс Суарес став знаменитий не тільки футбольними досягненнями, а й дивною звичкою кусати суперників. На чемпіонаті світу 2014 року він вкусив італійського захисника Джорджо К'єлліні, додавши в особисту подібних «фінтів» третю жертву на великому турнірі. ФІФА не оцінила пристрасть футболіста до дентальної агресії та дискваліфікувала його на 9 матчів.
 
Зінаїда Стагурська
Білоруська велосипедистка Зінаїда Стагурська була спіймана на використанні заборонених речовин у 2001 році. Вона намагалася переконати всіх, що її «раптовеполіпшення форми» стало результатом... нової дієти.
На жаль, допінг-тести показали, що раціон велосипедистки «на колесах» містив не тільки овочі та фрукти, а й щось, здатне більш прискорювати. У результаті Стагурська позбулася титулів і була дискваліфікована.
 
Справа Мамаєва і Кокоріна
У жовтні 2018 року гравці петербурзького «Зеніту» Павло Мамаєв і Олександр Кокорін опинилися в центрі широко обговорюваного скандалу. Історія почалася з вельми бурхливого відпочинку в одному з московських кафе, де, очевидно, спортивний азарт вийшов за межі футбольного поля. Їхня «командна гра» призвела до бійки, внаслідок якої постраждали кілька людей:
  •  директор Мінпромторгу Денис Пак;
  •  гендиректор ФГУП «НАМИ» Сергій Гайсин;
  • особистий шофер — Віталій Соловчук.
Скандал швидко переріс у судову справу зі звинуваченнями в хуліганстві та нанесенні тілесних ушкоджень. У підсумку після всіх слухань футболістів визнали винними та відправили на «тренування» в місця не настільки віддалені з подальшим пом'якшенням  вироку до умовного терміну.
 
*на правах реклами

Azov Army

Новини по темі:

  • Троє хірургів Рівненщини отримають премію імені Євгена Борового

    12 07 2026, 17:05
    На Рівненщині визначили лауреатів премії імені Євгена Бор...
  • За два місяці на зубопротезування ветеранів на Рівненщині спрямували близько 1 мільйона гривень

    12 07 2026, 16:04
    На Рівненщині стрімко зростає попит на безоплатне зубопро...
  • У Корці сталася пожежа в адміністративній будівлі

    12 07 2026, 15:01
    12 липня о 05:11 до Служби порятунку надійшло повідомленн...
  • У Дубні зупинили нетверезого водія, який був позбавлений права керування

    12 07 2026, 14:03
    У Дубні патрульні поліцейські зупинили автомобіль KIA, за...
  • На Рівненщині загорівся причіп вантажівки з деревним вугіллям

    12 07 2026, 13:00
    Поблизу Березного рятувальники ліквідували пожежу у ванта...
  • На Рівненщині патрульні допомогли водієві, який не міг продовжити рух

    12 07 2026, 12:02
    На автодорозі М-07 Київ — Ковель — Ягодин сарненські патр...
  • Похизувався перед друзями: на Рівненщині водія BMW покарали за дрифт

    12 07 2026, 11:04
    На Рокитнівщині поліцейські притягнули до адміністративно...