Сьогодні Рівне прощається із 35-річним солдатом Максимом Пастуховим

Фото ілюстративне

Життя рівнянина обірвалося на Чернігівському напрямку. Про це повідомила Рівненська міська рада.

Максим Валерійович Пастухов народився 9 квітня 1990 року у Рівному. До 7 класу навчався у школі №10, згодом – у Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар». У 2011 році здобув ступінь бакалавра з економіки та підприємництва в Національному університеті водного господарства та природокористування.

Після навчання працював у Польщі, а згодом займався ландшафтним дизайном, будував декоративні паркани.

20 січня 2025 року Максим був мобілізований до лав Збройних Сил України.

«Мій син був дуже добрим і світлим. Він завжди прагнув довести справу до кінця, ніколи не здавався. У дитинстві займався футболом і дзюдо, любив спорт. Його поважали й любили друзі, бо він умів підтримати і ніколи не залишав у біді. Максим був цілеспрямованим, досягав всього, що задумав. Любив життя та вмів ним насолоджуватися», – пригадує мама Героя Людмила.

На жаль, 7 вересня 2025 року 35-річний солдат Максим Пастухов загинув на Чернігівському напрямку під час виконання службових обов’язків.

У Максима залишилися мама, тато та сестра. Його батько також вже четвертий рік захищає Україну на фронті.

Прощання із захисником відбудеться у вівторок, 16 вересня, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Заупокійну службу відправлять у Свято-Покровському соборі. Поховають Героя на Алеї Героїв Нового кладовища.


Azov Army

Новини по темі:

  • 29 родин ветеранів Рівненщини отримали сертифікати на придбання житла

    20 07 2026, 12:05
    У Рівному вручили сертифікати на житло ветеранам і сім'ям...
  • У Радивилові 40-річну жінку звинуватили у домашньому насильстві над чоловіком

    20 07 2026, 11:30
    Патрульні поліцейські відреагували на повідомлення про до...
  • Рівнянка Анастасія Алембіта встановила рекорд України, який тримався 25 років

    20 07 2026, 10:51
    Учениця Рівненської обласної спеціалізованої дитячо-юнаць...
  • У селі Малинськ на Рівненщині митрополит Іларіон освятив новозбудований храм

    20 07 2026, 10:10
    Новозбудований храм на честь святого пророка Божого Іллі ...
  • Понад півтора року вважався зниклим безвісти: на Рівненщині попрощалися із воїном

    20 07 2026, 09:49
    Понад півтора року рідні Едуарда Якубовича сподівалися на...
  • У Дубні дерево впало на легковик під час негоди

    20 07 2026, 09:10
    Негода, яка вирувала ввечері 19 липня на Рівненщині, наро...
  • До метра води: у Рівному через зливу підтопило цокольне приміщення будинку

    20 07 2026, 08:36
    Сильні опади, які пройшли у Рівному ввечері 19 липня, при...