Це ніякий не першоквітневий жарт. Сьогодні, 1квітня о 17-00 розпочинається акція «Цигарку на цукерку». Організатори запрошують усіх бажаючих рівнян збиратися сьогодні за адресою С.Петлюри, 1. Попередня реєстрація відбувається ВКонтакте.
Це ніякий не першоквітневий жарт. Сьогодні, 1квітня о 17-00 розпочинається акція «Цигарку на цукерку». Організатори запрошують усіх бажаючих рівнян збиратися сьогодні за адресою С.Петлюри, 1. Попередня реєстрація відбувається ВКонтакте.

Суть акції полягає у тому, що учасники поділяться на команди по 2-4 людини та гратимуть у квест. Один з етапів - вмовляти рівнян покинути курити. За кожну зламану цигарку команда отримуватиме 1 бал. За вручений буклет із закликом до здорового способу життя – 0,5 бала.

Через годину цієї акції – підсумують результати. За 1 місце команда отримує торт, тематичну наліпку, диск з інформацією про шкідливість куріння. 2 місце - пів кілограма цукерок і тематичну наліпку. 3 місце - 100 грам цукерок і тематичну наліпку.

Усі ж хто не грає квести, але хоче кинути палити – гайда до цих безумців їсти цукерки і ламати цигарки…
Міла СЛОБОДЕНЮК
