Скоїв ДТП у стані сп'яніння: дубенчанина засудили до трьох років тюрми

Фото ілюстративне

44-річний водій перебував у стані алкогольного сп’яніння: прилад Драгер показав 2,52 проміле, що і підтвердила судово-токсикологічна експертиза.

Автопригода сталася у травні 2021 року на автодорозі між селами Костянець та Липа.

Слідчий встановив, що водій автомобіля «FordScorpio», 44-річний мешканець Дубна, заокругленій ділянці дороги, проявив неуважність, не врахував дорожню обстановку, не впорався з керуванням та злетів у кювет з подальшим перекиданням транспортного засобу.

Унаслідок ДТП пасажирка, 44–річна дружина керманича, отримала тяжкі травми хребта та досі залишається знерухомленою на лікуванні у медичному закладі.

44-річному дубенчанину поліцейські повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.286-1 КК України.

Слідчий закінчив досудове розслідування. Процесуальний прокурор скерував матеріали кримінального провадження до суду.

Днями суд виніс вирок по справі: 3 роки позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами терміном на п’ять років.

Законної сили він іще не набрав, тож може бути оскаржений протягом 30 діб.

Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...