26 березня 2024 року помер військовий Василь Музинчук із села Яблунне, що на Рівненщині.
Про це повідомили в Березнівській міськраді.
Василь Васильович Музинчук народився у 1978 році. Старший солдат перебував у лавах Збройних сил України із серпня 2023 року.
"Тіло солдата не витримало фізичних і психологічних навантажень. Український воїн помер, перебуваючи вдома у відпустці. Висловлюємо найщиріші співчуття всім, хто знав, любив, шанував Василя Васильовича. Разом із рідними поділяємо горе, підтримуємо в годину скорботи", - йдеться у повідомленні.

27 березня 2024 року оголошено Днем жалоби у громаді.
Військове поховання Василя Музинчука відбудеться у цей же день – 27 березня у селі Яблунне. Прощання з захисником розпочнеться о 12.00 год. у будинку за адресою: вул. Сільська, 8.
Заупокійна служба проходитиме у церкві Святої Параскеви села Яблунне. Поховання Василя Васильовича відбудеться на місцевому сільському кладовищі.