Серед загиблих у драмтеатрі Маріуполя були вагітні та діти, - Денісова

Фото ілюстративне

Внаслідок бомбардування російським літаком у драматичному театрі Маріуполя загинуло близько 300 людей, повідомила Маріупольська міська рада.

Перед нападом у театрі було близько 600 людей. 300 перебували в укритті під театром, розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Цю інформацію підтвердила уповноважена з прав людини Людмила Денісова. За її словами, "люди, які перебували на поверхах театру, загинули. Це близько 300 цивільних осіб, разом із вагітними жінками та дітьми".

У будівлі ховалися ті маріупольці, які втратили житло через обстріли російської армії.

Заступник мера Маріуполя розповів, що представники влади записали, хто був у театрі до ракетного удару. Вони спілкувалися з вцілілими, перевіряли, скільки людей вижило.

Влада не могла одразу розпочати рятувальну операцію, оскільки біля театру тривали вуличні бої, а росіяни продовжували обстрілювати район.

Джерело: BBC 


Azov Army

Новини по темі:

  • Представник Омбудсмана України на Рівненщині Олександр Корнійчук побував на обміні полоненими 5 червня

    05 06 2026, 17:32
    Про це представник Уповноваженого Верховної Ради України ...
  • Разом розпивали алкоголь: у Рівному затримали чоловіка за замах на вбивство сусіда

    05 06 2026, 16:51
    Про такий інцидент повідомляє поліція області.
  • Під час обміну полоненими 5 червня додому на Рівненщину повертаються двоє військовослужбовців

    05 06 2026, 16:09
    Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль
  • У Рівному відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя – Павла Стрілецького

    05 06 2026, 15:30
    Сьогодні, 5 червня, на фасаді Рівненської гімназії №10 ві...
  • У Рівному традиційно проведуть мовчазну акцію «Світло пам’яті»

    05 06 2026, 13:27
    Сьогодні, 05 травня, у Рівному проведуть мовчазну акцію «...