Водопостачання у Могилянах Острозького району невдовзі відновлять, вже відремонтували сільський водопровід, а нині його знезаражують та промивають.
Водопостачання у Могилянах Острозького району невдовзі відновлять, вже відремонтували сільський водопровід, а нині його знезаражують та промивають.
Після закінчення робіт обласна санстанція зробить повторні проби. Якщо шкідливих речовин у воді не виявлять — постачання відразу ж відновлять.
Нині селяни забезпечені якісною питною, а також чистою технічною водою. Зокрема, щоденно для господарських потреб у Могиляни підвозять 10 кубометрів технічної води, а також доставляють автоцистернами питну – по 20 літрів на кожного жителя.
Нагадаємо, через потрапляння забруднених ґрунтових вод до сільського водопроводу 23 мешканців Могилян потрапили до лікарні. Весь курс лікування пацієнти одержали безкоштовно. Нині в медзакладі перебуває ще двоє неповнолітніх.
Юлія ДОМАНСЬКА
