У Дубні суд виніс вирок 21-річному місцевому жителю, який торік уночі напав на перехожого.
Прокурор Дубенської окружної прокуратури у суді довів вину 21-річного молодика у грабежі, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України).
Дубенський міськрайонний суд визнав дубенчанина винним та призначив йому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.
Торік 9 травня близько півночі обвинувачений напав на потерпілого, який повертався додому. Зловмисник розпилив в обличчя чоловіка газ і викрав у нього телефон та гроші.
Свою вину обвинувачений в суді визнав повністю. Наразі він перебуває під вартою.
Вирок законної сили ще не набрав, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.
За матеріалами Дубенської окружної прокуратури
