Розпилив газ і пограбував: дубенчанину дали 7 років ув’язнення

Фото ілюстративне

У Дубні суд виніс вирок 21-річному місцевому жителю, який торік уночі напав на перехожого.

Прокурор Дубенської окружної прокуратури у суді довів вину 21-річного молодика у грабежі, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України).

Дубенський міськрайонний суд визнав дубенчанина винним та призначив йому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Торік 9 травня близько півночі обвинувачений напав на потерпілого, який повертався додому. Зловмисник розпилив в обличчя чоловіка газ і викрав у нього телефон та гроші.

Свою вину обвинувачений в суді визнав повністю. Наразі він перебуває під вартою.

Вирок законної сили ще не набрав, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

За матеріалами Дубенської окружної прокуратури


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.