Рівнянин показав найкращий результат у кар'єрі на Кубку світу з фристайлу

Фото ілюстративне

Рівненський фристайліст Дмитро Котовський виграв кваліфікацію на етапі Кубка світу з фристайлу, заледве не дотягнувши до медалі у фіналі цих змагань.

Шостий етап Кубка світу з фріcтайлу акробатика відбувся 12 січня в американському Дір Веллі. Українську команду представляло десять лижних акробатів, повідомляє Район.Рівне.

У фіналі найкращий результат серед українських фристайлістів та найкращий результат у своїй кар'єрі показав рівнянин Дмитро Котовський.

У великому фіналі рівнянин разом із тренером заявив один з найскладніших стрибків у лижній акробатиці – складність 4.9. Дмитро Котовський викрутив елементи в повітрі, а тоді впав на приземленні. Дмитро ризикував, але виконати чисто стрибок не зміг.

У підсумку, він отримав оцінку 83.3 бала у фіналі. Однак зі шести фіналістів лише двоє виконали вирішальний стрибок без падіння, інші  помилялися. І зрештою долю бронзи визначили 0,2 бала – Дмитро Котовський фінішував четвертим,  програвши трьом китайцям.

Будуємо за для майбутнього (Новина, низ)