Рівняни виступили проти абортів

Фото ілюстративне

Якщо ми караємо за вбивство дорослої людини, то чому в нашому суспільстві не передбачена покута за позбавлення життя ненароджених? З самого моменту зачаття – це вже нова людина, яка заслуговує на життя. На жаль, такими думками стурбовані лише одиниці. До них, зокрема, належать й учасники мітингу «Аборт – це вбивство, збережи життя».

Якщо ми караємо за вбивство дорослої людини, то чому в нашому суспільстві не передбачена покута за позбавлення життя ненароджених? З самого моменту зачаття – це вже нова людина, яка заслуговує на життя. На жаль, такими думками стурбовані лише одиниці. До них, зокрема, належать й учасники мітингу «Аборт – це вбивство, збережи життя».

- Мене хвилює статистика. В Україні, за усю її незалежність, зроблено близько 30 мільйонів абортів…Ось я показую макет 10-тижневого малюка. У нього вже є власне серцебиття. Саме таких ненароджених убивають абортом. Тому я і тут, - каже Олександр Онищук, один із організаторів пізнавальної виставки.

Мітинг проводився з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. Небайдужа до цього і молодь Рівненщини спільно із правозахисним рухом «За життя!», які вирішили показати цей веселий день під протилежним кутом зору. Для деяких це стало неочікуваністю. У той час, коли усюди чулися сміх та радість безтурботних дітлахів. Активісти говорили про страшне зло – аборт.

- Прикро те, що права жінок дуже часто стали пов’язувати з правом на аборт. І це при тому, що згідно соціологічних досліджень, прихильниками абортів є саме чоловіки. Жінки, прошу задумайтесь!, - закликає Антоніна Торбіч, координатор руху «За життя!» на Рівненщині.

Усі прохожі могли ознайомитися із приголомшливою інформацією, підкріпленою не менш вражаючими ілюстраціями.

Ось невеликий уривок з тексту на одному із банерів:

"Якщо вагітність більш пізня – в матку вводиться кюретка – ніж у формі петлі. Цим ножем «вишкрібається порожнина матки», тобто розрізається дитина. Після дванадцяти тижнів вагітності стає необхідним ще один інструмент, подібний до щипців – оскільки в дитини вже почали кальцинуватися кістки. Цим інструментом лікар захоплює ручку чи ніжку або іншу частину тіла і, скручуючи, відриває її. Це повторюється знову і знову доти, вся дитина не буде розчленована таким чином на частини. Хребет повинен бути зламаний, а череп роздроблений, щоб їх можна було видалити."

Читаючи ці жахливі рядки, мимоволі розумієш – що це і справді вбивство. Причому винятково звірське.

Дійство проходило під акомпанемент розпачливих пісень, в яких лунали крики дітей із благаннями залишити їм життя.

Думку церкви з цього приводу висловлював отець Юрій, який виступив із промовою..

Опісля мітингу відбувся міні-флеш-моб. Молоді люди по черзі підходили до удаваного лікаря-абортолога, яка пробивала з їх рук повітряні кульки – символ ненародженої дитини.

За словами Антоніни Торбіч, в Україні наразі на аборт зважується кожна друга жінка. Трапляється так, що на цей аморальний вчинок її підштовхують близькі. Але частіше за все, це роблять чоловіки, які мали б захищати, допомагати та підтримувати свою дівчину чи дружину.

Відтак волонтери руху «За життя!» в цілому світі ратують за заборону аборту на законодавчому рівні. І таким чином хочуть захистити життя не лише ненародженої дитини, але й матері. Адже при аборті є дві жертви – це дитина та мама.

Денис ГРИЩУК

Фото - автора

 


Azov Army

Новини по темі:

  • Суддя з Рівного буде працювати в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду

    27 08 2026, 16:08
    Суддю з Рівного Наталію Дорошенко президент України призн...
  • Зіткнувся з авто, яке пропускало пішохода: на Рівненщині сталася ДТП

    27 08 2026, 15:27
    На водія, який скоїв ДТП, патрульні склали адмінпротокол,...
  • За незаконне переправлення через кордон житель Сарненського району проведе 8 років за ґратами

    27 08 2026, 14:50
    За 5 тисяч доларів чоловік мав забрати «клієнта» та доста...
  • Наука, яку можна спробувати власноруч: у Рівному відбудеться науковий пікнік

    27 08 2026, 14:17
    У четвер, 6 вересня, у Рівному відбудеться «Науковий пікн...
  • Перекинувся автомобіль: на Березнівщині у ДТП загинув 22-річний пасажир

    27 08 2026, 13:40
    Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду між селами ...
  • У Рівному чоловік викрав речі дітей зі спортивного майданчика

    27 08 2026, 13:07
    Сумку з телефонами та іншими речами дітей викрали просто ...
  • На Рівненщині 26-річний чоловік загинув у тюкувальному пресі

    27 08 2026, 12:30
    Трагедія сталася учора, 26 серпня, близько 21 години у се...