Рівненські працівники СБУ викрили колаборантку, яка займалася гуманітарною сферою в ЛНР

Фото ілюстративне

Співробітники рівненського управління СБУ продовжують здійснювати системну роботу із нейтралізації внутрішніх загроз державній безпеці України та активно виявляють колаборантів й зрадників.

Служба безпеки України завершила досудове розслідування щодо протиправної діяльності громадянки України, яка після початку повномасштабного вторгнення добровільно погодилася на співпрацю із окупантами та за підтримки останніх отримала посаду в незаконному правоохоронному органі.

Слідчі СБУ встановили, що колаборанткою виявилася мешканка м. Старобільськ Луганської області, яка на початку повномасштабного вторгнення рф підтримала загарбників і добровільно пішла з ними на співпрацю.

За це її призначили на посаду «директора філіалу №18 республіканського центру соціальної підтримки сімей, дітей і молоді лнр», де вона виконувала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції.

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скерований обвинувальний акт щодо вказаної особи у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.111-1 ККУ «Добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора».

Заходи із викриття та документування злочинної діяльності здійснювало Управління СБУ в Рівненській області спільно зі співробітниками ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Рівненська обласна прокуратура.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному 10-річна Валерія та 12-річна Вікторія зібрали 20 000 грн на дрон для ЗСУ

    21 07 2026, 17:18
    Про це розповідає керівниця КЗ «Будинок Ветеранів» РМР Ві...
  • На Харківщині стартує серія подкастів «Громада і життєстійкість: де знайти світло в темні часи»

    21 07 2026, 17:02
    На Харківщині радіо «Накипіло» розпочинає серію подкастів...
  • У Рівному затримали чоловіка, який обікрав їдальню, де працювала його колишня

    21 07 2026, 16:48
    Про такий випадок повідомляє поліція області.
  • На Рівненщині судитимуть чоловіка за розбещення 9-річної дівчинки

    21 07 2026, 15:22
    Про такий інцидент повідомляє поліція області.