Завдання об’їхати усі райони та особисто зустрітися з громадськими організаціями чорнобильців отримали керівники структурних підрозділів облдержадміністрації. Це потрібно для того, аби з’ясувати, як на місцях вирішують проблеми ліквідаторів та потерпілих від Чорнобильської катастрофи.
Завдання об’їхати усі райони та особисто зустрітися з громадськими організаціями чорнобильців отримали керівники структурних підрозділів облдержадміністрації. Це потрібно для того, аби з’ясувати, як на місцях вирішують проблеми ліквідаторів та потерпілих від Чорнобильської катастрофи.
Також перевірятиметься стан медичного обслуговування населення, яке постраждало від аварії на ЧАЕС, проводитимуться виїзні обстеження спеціалістами обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення.
Під час таких виїздів медики мають запропонувати людям увесь перелік послуг – за потреби провести додаткові обстеження в Рівному, призначити курс амбулаторного чи стаціонарного лікування або ж скерувати на санаторно-курортне оздоровлення.
Тільки минулоріч такими виїздами охопили майже 18 тисяч потерпілих від Чорнобильської катастрофи. Натомість соціальні працівники територіальних центрів Рівненщини мають вивчити умови проживання чорнобильців та з’ясувати, хто з них першочергово потребує матеріальної допомоги.
А щоб гідно вшанувати пам`ять загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи, в області до 27-х роковин впорядкують відповідні меморіальні дошки, пам`ятники та пам`ятні знаки.
Нагадаємо, що нині в області проживає понад 380 тисяч осіб, які мають статус постраждалих від аварії на ЧАЕС.
Юлія ДОМАНСЬКА
