Рівне віддало останню шану двом захисникам, які загинули на російсько-українській війні – Максиму Зайчуку та Віктору Лозонюку

Фото ілюстративне

У Рівному на майдані Незалежності сьогодні, 15 жовтня, віддали шану двом Захисникам України – Максиму Зайчуку та Віктору Лозонюку, які загинули на російсько-українській війні.

Максим Зайчук брав участь ще в антитерористичній операції у 2015-му році. З початком повномасштабного вторгнення добровольцем приєднався до лав Нацгвардії.

На жаль, 39-річний солдат Максим Зайчук загинув внаслідок артилерійського обстрілу противника на Донеччині 15 червня 2024 року.

Віктор Лозонюк добровольцем пішов до війська у перші дні повномасштабного вторгнення. Віддано ніс військову службу та щиро вірив у нашу перемогу.

На жаль, 49-річний солдат Віктор Лозонюк загинув 14 лютого 2025 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам'ять і шана Героям України!


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...