Рівне проведе в останню земну дорогу в останню дорогу захисника Сергія Сінчука

Фото ілюстративне

Про це повідомляє пресслужба Рівненської міської ради.

Завтра, 14 березня, Рівне проведе в останню дорогу захисника Сергія Сінчука.

Сергій Сінчук народився 20 березня 1973 року в Рівному. Навчався у 22-й школі, згодом здобув фах будівельника в місцевому училищі №1. 

Більше десяти років працював на фермерському господарстві «Калина» в Карпилівці. У січні 2025 року Сергія Сінчука мобілізували до лав Збройних сил України.

«Під час служби Сергій отримав поранення, але повернувся на передову, тому що не міг покинути своїх побратимів. Це була відповідальна, добра та щира людина – найкращий батько для своїх доньок. У вільний час чоловік любив бувати на природі, відпочивати в лісі», – розповіла дружина Захисника.

На жаль, 52-річний старший солдат Сергій Сінчук загинув 6 березня 2026 року на Харківщині.

У Захисника залишилися дружина, дві доньки, брат та сестра.

Прощання з Сергієм Сінчуком відбудеться у суботу, 14 березня, о 10:00 на майдані Незалежності в Рівному. Заупокійну службу проведуть у Свято-Покровському соборі. Поховають військовослужбовця на Алеї Героїв кладовища «Нове» в обласному центрі.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...