Сьогодні, 13 червня, у Рівному попрощались із солдатом Юрієм Лєдяєвим. Віднині і назавжди йому залишилося 40 років.
Юрій не служив в армії, але це не стримало його — у перші дні повномасштабного вторгнення записався добровольцем у військкоматі. Дочекавшись повістки, він без вагань вирушив на захист держави. Для товаришів по службі він був взірцем, другом, надійним побратимом та щирим порадником.

Та, на жаль, 7 червня 2023 року в районі населеного пункту Північне Донецької області 40-річний командир Юрій Лєдяєв у бою під час штурмових дій проти збройних сил противника отримав поранення несумісні з життям.

Тут, у рідному місті, без батька залишаться сини, без чоловіка кохана дружина, без вірного друга рідні та знайомі... Щирі співчуття сім’ї та друзям воїна!

Герої йдуть. Але історії про них — великі та маленькі, про подвиги, про любов чи про віру, про мрії чи про звичайні мирні дні мають жити. Мають залишитися. Пам‘ятайте і шануйте їх!

За інформацією з FB-сторінки міського голови Рівного Олександра Третяка
