Радіоведучий Слава Дьомін розповів, скільки коштує сходити разом з ним у сауну

Фото ілюстративне

Слава Дьомін – популярний радіоведучий розважального шоу «Фієста» на радіо «Люкс-ФМ». Він разом зі своєю колегою по ефіру Тетяною Татарченко приїхав до Рівного на гру 1/4 фіналу Регіональної Ліги КВН «Європа» в якості журі конкурсу. Портал «ЧаРівне.інфо» не міг пропустити нагоду поспілкуватися із дотепними радіодіджеями.

Слава Дьомін – популярний радіоведучий розважального вечірнього шоу «Фієста» на радіо «Люкс-ФМ». Він разом зі своєю колегою по ефіру Тетяною Татарченко приїхав до Рівного на гру 1/4 фіналу Регіональної Ліги КВН «Європа» в якості журі конкурсу. Портал «ЧаРівне.інфо» не міг пропустити нагоду поспілкуватися із дотепними радіодіджеями. Відтак, Таня і Слава у нашому ексклюзивному інтерв’ю розповіли нам про свої комплекси, про патріотизм, про власне поняття щастя, про те, хто з зірок страждає на «зіркову» хворобу та як їм доводиться жартувати у прямому ефірі.

- У вас, безперечно, була вже незліченна кількість інтерв’ю. Яке запам’яталося вам найбільше?

Слава Дьомін: Кожне моє інтерв’ю - знакове. Мені дуже подобається, коли до нас в гості приходять Вєра Брежнєва та Ані Лорак. Тому що вони дуже красиві дівчата, і їх мені, звісно, приємніше інтерв’ювати.

Таня Татарченко: А мені найбільше запам’яталося одне із останніх. Із Арашем. Тому що помічається така тенденція – чим більший рівень популярності зірки, тим людина простіша. В мене було відчуття, що я спілкуюсь із сусідом, з яким я виросла. Він настільки простий, класний і взагалі без пафосу.

- Журналістика – це ваш свідомий вибір? Як ви опинилися на «Люкс FM»?

Слава Дьомін: Оскільки Таня - старожил «Люкса», то, будь ласка, Тетяно, відповідайте.

Таня Татарченко: У Тетяни все складно. Я за освітою викладач математики і фізики, астрономії, безпеки та життєдіяльності. На «Люксі» опинилася випадково. І мене взяли…

Слава Дьомін: …помити підлогу…. (смієтьсяавт.)

Таня Татарченко: ...насправді мене взяли під час вагітності Наталки Анікіної, яка зараз працює на одному із телеканалів. Тимчасово. І з тих пір змінилося все керівництво і абсолютно всі співробітники... Як то кажуть, немає нічого тривалішого за тимчасове...

Слава Дьомін: …словом, Таня вижила всіх – залишилася лише вона… (сміємося усі разомавт.) Щодо мене, то сам я родом зі Львова. Колись дуже хотів потрапити на «Люкс». Але мене не взяли спочатку. А журналістикою вирішив займатись свідомо. Хоча спочатку хотів стати залізничником. Але в один прекрасний момент я прийшов з однокласником на радіостанцію. Він там щось виграв. І чомусь мені дуже-дуже захотілося там працювати. Але у мене було все навпаки – я спочатку пішов працювати, а потім уже навчався на журналіста. Журналістика для мене – це професія, яка подобається. Однозначно. Для мене це і задоволення, і робота, від якої я отримую гроші.

- Слава, розкажи про свій перший прямий ефір. Який він був?

Слава Дьомін: Це було у Львові. 2002 рік. Ніч з 14 на 15 лютого. Ми на радіостанції «Львівська хвиля» зробили цілу ніч зізнань у коханні. І люди дзвонили! Це був мій найперший ефір. Наступний був аж через місяці три. Я ходив до директора радіостанції десь рік. І нарешті через рік мене випустили в ефір.

- А чому розпався тандем «Дьомін-Василіса»?

Слава Дьомін: Тут все дуже просто – в нас працювала Белла в ранковому шоу. Але її запросили в Москву на одну з радіостанцій. І керівництво вирішило, що Василіса буде прекрасним доповненням ранкового шоу. Ми нещодавно розмовляли з Василісою з цього приводу і прийшли до висновку, що якраз в той момент все сталося так, як мало бути. Я можу сказати чесно, що «Фієста» тоді йшла «донизу», тому що три роки постійно жартувати один над одним і ще й в досить жорсткому форматі – це важко. Я вважаю, що прихід Василіси оновив ранкове шоу і прихід Тані у вечірнє шоу – це тільки на краще. Є пара Дьомін-Василіса, які ведуть вечірки і так далі. А є пара Дьомін-Татарченко. Вони зовсім кардинальні, і це не може не тішити. Дуже класно, коли Таню НЕ порівнюють з Василісою. А от Василісу порівнюють з Беллою. Хоча вони справді трохи схожі.

- А образи між вами трапляються?

Таня Татарченко: Буває, в ефірі Слава глумиться наді мною. Але це - частина нашого шоу. Звісно ж, це все не по-справжньому.

Слава Дьомін: В нас ніхто ні на кого не ображається, тому що радіо, телебачення – це той самий театр.

- Всі ми знаємо (коли слухаємо «Люкс FM») Славу Дьоміна як дуже жартівливого та запального ведучого. А в житті ти такий самий?

Таня Татарченко: Можна я скажу? Він же себе в житті не знає, а я знаю – в житті він ще прикольніший!

Слава Дьомін: Це, власне, справді судити Тані та оточуючим, а не мені. Звісно, я люблю жартувати. Я ж не якийсь нудний сноб.

- А в ефірі вам дозволяється говорити про все чи є якісь теми-табу?

Таня Татарченко: Ми намагаємось не говорити про політику, про горе, про нещастя. Тому що ми радіо позитиву, і ми покликані розважати людей та піднімати їм настрій, привносити в їх життя якусь частинку світлого.

Слава Дьомін: В Києві наразі є 32 радіостанції. З них як мінімум 30 розповідають про політику та про всілякі вбивства. Тому я вважаю, що може бути одна радіостанція, яка абсолютно ніколи про це не говорить. І це подобається людям.

- Геть, як концепція нашого порталу «ЧаРівне.інфо» – тільки позитивні новини! (сміємося) Розкажіть тоді, звідки береться ця невидима сила - знову і знову дарувати людям радість та позитивні емоції?

Слава Дьомін: Це - наша робота. А звідки, наприклад, у машиніста поїзда, в якого болить голова і підвищений тиск, сила доїхати та довести пасажирів безпечно. Так і ми. Це - наш професійний обов’язок.

Таня Татарченко: Найскладніше – це коли у тебе немає настрою, а треба виходити в ефір та робити його якісним. А ще складно, коли тебе «пробиває» на «ха-ха». Тому що ми можемо з Дьоміним і поза ефіром бешкетувати. Було кілька разів, коли мені за це було соромно, тому що це - непрофесійно.

Слава Дьомін: ...тому що люди абсолютно не розуміють, чому ми сміємося.

- До речі, окрім Скрябіна та Маняші до ефірів планується залучати ще якихось знаменитостей?

Слава Дьомін: Дуже часто до нас приєднується Оля Полякова. Взагалі, до нас долучаються час від часу дуже багато зірок. І якщо хтось з нас йде у відпустку, то на допомогу приходять зірки, які стають співведучими шоу. Тому, стежте за нашими анонсами!

- А яку роль у вашому житті відіграють корпоративи? І якщо не таємниця, то за скільки можна замовити, наприклад, Славу Дьоміна?

Слава Дьомін: Славу Дьоміна можна замовити за кілька десятків тисяч доларів. Насправді, все дуже просто – дивлячись для чого вам Слава. В сауну разом піти - трішки дорожче. А в принципі можна й за їжу, якщо нормальна сауна. А якщо ще й рушники там є, то я взагалі безкоштовний. А якщо там навіть гаряча вода є, то я ще й сам доплачую! (сміється авт.) Що ж до корпоративів – це невід’ємна частина будь-якого ведучого. Це наш додатковий заробіток. І ні для кого не є секретом, що один корпоратив може покрити навіть півзарплати. Це в Таніному випадку мої - це всього лише 10 %. (сміється авт.).

- Кому, як не вам, відомо про так звану «зіркову» хворобу серед українських селебрітіс. То кому б із зірок ви поставили такий діагноз?

Слава Дьомін: Звичайно, в Україні є такі. Дуже помітна «зіркова хвороба» частіше навіть не в самих зірок, а в їхніх менеджерів та директорів. Я вважаю, що найвираженіша «зіркова хвороба» - в менеджера співака Міті Фоміна, який абсолютно безповажно прийшов до нас в офіс, грубо спілкувався. І після цього шлях в наше шоу, у всякому разі, Міті Фоміну і його менеджеру - закритий. А ще я зауважив таку тенденцію – коли артисти переступають поріг студії «Люкс FM», в них зіркова хвороба відразу зникає...

Таня Татарченко: Ну по-перше, Слава відбиває це бажання. Він такий чоловік, який відразу поставить питання ребром. Інколи мені незручно, але з іншого боку я пишаюсь, що в мене такий сильний напарник.

Слава Дьомін: Ще можу згадати теж адміністратора Наталії Могилевської, яка прийшла і почала нам розповідати, які ми маємо питання задавати артистці. І я просто поставив питання, якщо вона зараз нам буде диктувати свої умови, то артистки не буде в нас в ефірі. Ось і все.

- А чи є у вас якісь комплекси?

Слава Дьомін: Радіоведучі, до речі, найзакомплексованіші люди серед всього шоу-бізнесу. Тому що їх ніхто не бачить, і їм дуже важко завжди виходити на люди.

- А яка музика грає у вашому плей-листі?

Таня Татарченко: В мене дуже різна музика. Мені подобаються усі музичні жанри.

Слава Дьомін: А в мене грають і симфонії Моцарта, і Nickleback, і Валерій Меладзе, і навіть Justin Bieber – тепер я цього вже не соромлюсь. А ще є Надєжда Бабкіна, пісні якої мені, до речі, скинула Тетяна, тому що це - її улюблена співачка. А мені навіть сподобалася одна пісня.

- Слава, як часто ти відвідуєш рідне місто Львів?

Слава Дьомін: Останній раз я там був аж півтора року назад. Соромно, але поїхати туди часу не вистачає, на жаль. Хоча планую це зробити вже найближчим часом. В мене там живе бабця. І до неї я дуже сильно хочу приїхати. Але частіше вона до мене приїжджає сама.

- Патріотами себе вважаєте?

Таня Татарченко: Обов’язково! Я - російськомовна людина. І коли мене перевели на українську мову, то було спочатку дуже важко. Мені соромно, коли скажу в ефірі якесь російське слово. Але нещодавно, коли ввели мовний закон, то мені керівництво запропонувало перейти на російську, але я тоді принципово відмовилась, тому що я – українка! І нехай мене люди пробачать, коли у мене проскакують якісь помилки в плані чистоти української мови. Тим не менш, я вважаю, що засоби масової інформації в Україні повинні бути на українській мові.

Слава Дьомін: А я вважаю себе абсолютним патріотом. Не націоналістом, а саме патріотом. Чого й усім бажаю: будьте патріотами, а не націоналістами. Поважайте і свою, і чужу культуру!

- Тоді у мене виникло наступне питання. Нещодавно на всю країну «прогриміла» злощасна фраза Івана Урганта про українців в одному зі своїх шоу. А яку оцінку цьому можете дати ви?

Слава Дьомін: Усі чомусь учепилися за цю витівку. Звичайно, це неприємно для нас. Але це був необдуманий жарт. Повірте. Те, що це не вирізали, - це питання, швидше, до Першого каналу, який, як відомо, дуже сильно «любить» Україну. Буває таке, що і ми пропускаємо якісь безглузді жарти, за які на нас дуже сильно ображаються. Але це був лише словесний потік, і в цьому нічого такого бачити не варто. Я думаю, що ця ситуація Івана багато чого навчила.

- Поділіться з нашими чаРівними відвідувачами, що ви вкладаєте у поняття «щастя». Чи вважаєте ви себе щасливими?

Слава Дьомін: Щастя для мене – це моя сім’я. Так, я себе відчуваю щасливою людиною.

Таня Татарченко: Щастя – це для мене внутрішній стан. Коли щастя всередині, то які не були б обставини навкруги, все одно здається, що все класно. В тих самих обставинах можна бути як щасливим, так і абсолютно нещасним. Тому слід розвивати свій внутрішній світ.

- І наостанок - улюблене запитання Володимира Познера. Якби ви зустрілися з Богом, то які запитання ви б йому поставили чи, можливо, ви б йому висловили якісь власні побажання?

Слава Дьомін: По-перше, я б йому питань не ставив би жодних. Я йому сказав би просте «дякую». Можливо, спитав лише, а що далі? Думаю, я йому, напевно, вклонився б.

Таня Татарченко: А я обійми влаштувала б!

Спілкувався Денис ГРИЩУК

Фото – з особистого архіву Слави Дьоміна


Будуємо за для майбутнього (Новина, низ)

Новини по темі:

 • Поблизу Рівного сталась смертельна ДТП: зіткнулись легковик і фура (фото)

  25 травня 2022, 21:04
  Смертельна ДТП у Рівненському районі: на місці події прац...
 • Дубенчанка перейшла за сумнівним посиланням та втратила 37 тисяч гривень

  25 травня 2022, 18:16
  Гортаючи стрічку новин у телеграм-каналі, 30-річна мешкан...
 • Голодний та брудний ішов пішли до родичів: підлітка з Острожчини помітили на 25 кілометрів від дому

  25 травня 2022, 19:02
  Поліцейські повернули додому юного мандрівника з Острожчи...
 • Не дотримувалися протипожежних норм: пожежники назвали причини пожежі на ринку у Рівному

  25 травня 2022, 17:25
  Двоє людей було врятовано із задимленого підвалу критого ...
 • Чоловіка з Рівненщини судитимуть за зберігання понад 300 грамів наркотиків

  25 травня 2022, 16:46
  За процесуального керівництва Здолбунівської окружної про...
 • У Рівному провели в останню путь Героя Євгена Чирка (фото)

  25 травня 2022, 16:03
  Сьогодні, 25 травня, Рівне віддало останню шану Героєві Є...
 • На Рівненщині оголосили штормове попередження на сьогодні та завтра

  25 травня 2022, 15:29
  За інформацією Рівненського гідрометеоцентру, сьогодні, 2...