П'ять медалей вибороли рівненські самбісти на чемпіонаті України

Фото ілюстративне

З 27 по 30 січня 2022 року у Львові тривав чемпіонат України серед молоді (18 і 20 років) зі спортивного й бойового самбо.

Загалом у змаганнях взяв участь 261 спортсмен із усієї України.

Команду Рівненської області представляли вихованці ДЮСШ №5 міста Рівного, яких тренує Дмитро Коба, повідомляє Рівненська міська рада.

У перший день чемпіонату змагалися у спортивному самбо юнаки та дівчата віком 17-18 років.

Дарина Коба продемонструвала хороший рівень підготовки та стала срібною призеркою чемпіонату України серед дівчат. Спортсменка виграла три сутички і, на жаль, у фіналі травма ноги завадила стати чемпіонкою.

Микола Симончук виграв п'ять сутичок. Больовим прийомом він переміг у сутичці за вихід до фіналу чемпіона світу 2021 року. Проте, у фіналі поступився і виборов срібну медаль чемпіонату України.

У другий день змагань Тимур Самедов виборов срібло юніорського чемпіонату України. На жаль, травма ноги отримана ще в першій сутичці, завадила стати чемпіоном.

Третій день чемпіонату України серед юніорів для рівненських спортсменів був дуже результативним. Змагались з бойового самбо.

Михайлов Юрій у ваговій категорії 88кг став чемпіоном України.

Куцель Максим у ваговій категорії 58 кг також виборов золоту медаль та став чемпіоном України;

Ляшук Едуард у ваговій категорії 71 кг - срібний призер.

Будуємо за для майбутнього (Новина, низ)