Проведе 60 діб під вартою рівнянин, що напав з ножем на сусіда

Фото ілюстративне

За процесуального керівництва Рівненської окружної прокуратури Рівненський міський суд відправив під варту жителя міста Рівне, якого підозрюють в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 121 КК України).

Слідством встановлено, що в ніч на 28 серпня цього року, поряд зі своїм будинком, 35-річний мешканець завдав два удари ножем в груди своєму сусідові та втік з місця злочину. Потерпілому вдалося повернутися до квартири, де рідні викликали швидку. Крім того, за кілька годин зловмисника затримали працівники патрульної поліції в одному з дворів сусідніх будинків.

Того ж дня нападнику повідомлено про підозру, а 30 серпня обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, без визначення розміру застави. Наразі тривають слідчі та процесуальні дії, встановлюються всі обставини вчинення злочину, призначені необхідні експертизи.

Досудове розслідування проводять слідчі Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області. Cанкція статті за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному 10-річна Валерія та 12-річна Вікторія зібрали 20 000 грн на дрон для ЗСУ

    21 07 2026, 17:18
    Про це розповідає керівниця КЗ «Будинок Ветеранів» РМР Ві...
  • На Харківщині стартує серія подкастів «Громада і життєстійкість: де знайти світло в темні часи»

    21 07 2026, 17:02
    На Харківщині радіо «Накипіло» розпочинає серію подкастів...
  • У Рівному затримали чоловіка, який обікрав їдальню, де працювала його колишня

    21 07 2026, 16:48
    Про такий випадок повідомляє поліція області.
  • На Рівненщині судитимуть чоловіка за розбещення 9-річної дівчинки

    21 07 2026, 15:22
    Про такий інцидент повідомляє поліція області.