Постраждав пасажир: На Володимиреччині судитимуть водія мотоцикла

Фото ілюстративне

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди травмувався пасажир мотоцикла. 24-річного водія двоколісного, який не мав посвідчення відповідної категорії, судитимуть за порушення правил безпеки дорожнього руху.

На Володимиреччині внаслідок ДТП постраждав пасажир мотоцикла: перед судом постане водій двоколісного

Керманич не мав посвідчення водія відповідної категорії, транспортний засіб не був зареєстрований в установленому законодавством порядку та був відсутній страховий поліс. Крім того, під час руху водій та його пасажир перебували без мотошоломів.

Автопригода сталася 29 березня, близько 09 години у селі Степангород, Володимирецької тергромади.

Слідчий встановив, що водій мотоцикла «Lifan», 24-річний місцевий житель, на перехресті рівнозначних доріг, не переконався у безпечності маневру та здійснюючи поворот ліворуч виїхав на зустрічну смугу, де допустив зіткнення з автомобілем «ГАЗ», під керуванням 33-річного жителя села Велике Вербче.

Унаслідок ДТП 33-річний пасажир двоколісного отримав тілесні ушкодження у вигляді перелому гомілки.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження слідчий за процесуального керівництва прокуратури повідомив 24-річному керманичу про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.1 ст.286 КК України.

Досудове розслідування завершено: матеріали кримінального провадження скеровані до суду.

Пом’якшуючими обставинами є щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину та добровільне відшкодування завданого збитку потерпілому. Обтяжуючі — не встановлені.

Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...