Днями у Рівненському зоопарку у сім"ї левів народилося двоє левеняток. ЧаРівне.інфо вітає дружню сім"ю Рівненського зоопарку з таким ЧаРівним поповненням:)))
Днями у Рівненському зоопарку у сім"ї левів народилося двоє левеняток.
- Малечі уже більше тижня, - розповів директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк, - левенятка народилися на попередніх вихідних, ми боялися, що тварини можуть не вижити через холод, проте поки що із ними все гаразд. Можу сказати, що це два хлопчики, — розповідає пан Олег. — Ми їх не менше місяця триматимемо біля мами, поки вони ще кормляться молоком. До левенят потрапити не можемо — левиця не підпускає. Ми спостерігаємо здалеку. Коли вони стануть більш-менш самостійними, вирішуватимемо, що з ними робити. Залишати точно не будемо. У нас і так є три леви. Кожен їсть по 10 кг. м’яса в день. Навіщо залишати ще два і створювати конкуренцію? Левенят, можливо, на когось обміняємо.Чарівне.інфо вітає дружню сім"ю Рівненського зоопарку з таким ЧаРівним поповненням.

