Понад 432 тисячі гривень для фронту: рівненські медики провели дев’ятий збір для ЗСУ

Фото ілюстративне

Про це повідомила пресслужба Рівненської облради.

Понад 432 тис грн зібрали в обласній клінічній лікарні в межах ініціативи «Оплата одного дня для ЗСУ». Це вже дев’ятий збір від початку повномасштабної війни. За весь цей період на потреби армії колектив РОКЛ імені Юрія Семенюка зібрав майже 5 млн грн, а саме - 4 962 081 грн.

Медики придбали та передали 33 дрони, 40 систем скидів, 10 авто, 3 кардіомонітори, медичні засоби, 428 957 грн перерахували на ремонт військової техніки. Крім того, 553 800 грн спрямували на підтримку ОХМАТДИТ після ракетної атаки.  

Як повідомили в лікарні, цього разу частину зібраних коштів разом із залишком із восьмого збору перерахували на ремонт автомобільної техніки військовослужбовців, які перебувають на ротації на Рівненщині.

Нагадаємо, що «Оплата одного дня для ЗСУ» - це добровільна соціальна ініціатива Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка, яка вже стала традиційною.  Кожен, хто бажає, перераховує свій одноденний заробіток на потреби військових.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...