Погрожував підірвати: У Рівному виявили зловмисника, який запускав феєрверки

Фото ілюстративне

Під час санкціонованого обшуку у одного із фігурантів, 32-річного рівнянина, той погрожував підірвати правоохоронців гранатою. Наразі зловмисник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Нагадаємо, дев’ятого квітня близько 21:40 до поліції повідомила рівнянка, що на вулиці Євгена Коновальця невідомі запустили феєрверк. Відповідне відео також поширилось соцмережах.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ст.296 КК України (хуліганство).

Працівники карного розшуку Рівненського райуправління негайно розпочали пошуки правопорушників. За інформаційної підтримки сектору кримінального аналізу правоохоронці встановили, що до злочину причетні 35-ти та 32-річний рівняни/

Зі слів молодшого фігуранта, він придбав піротехнічні вироби до повномасштабного вторгнення. Днями, знаючи про заборону їх використання, чоловік дав піротехніку своєму 35-річному товаришу, аби той, з хуліганських мотивів, запустив її. Відео салюту зняв на телефон напарник, перебуваючи вдома.

Під час санкціонованого обшуку житла, 32-річний зловмисник зухвало поводився та погрожував гранатою, з якої висмикнув кільце. Працівникам роти поліції особливого призначення ГУНП завдяки професійним діям вдалося запобігти вибуху.

Вибухотехніки вилучили у рівнянина бойову гранату «М-67». Слідчі затримали його в порядку ст.208 КПК України.

Вирішується питання про повідомлення двом фігурантам про підозру за ч.2 ст.296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб), а 32-річному чоловіку ще й за ст.345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України та обрання їм запобіжних заходів.

Поліція Рівненщини вкотре наголошує на категоричній забороні використання будь-яких піротехнічних виробів у період дії воєнного стану. Тепер обом зловмисникам може загрожувати до чотирьох років позбавлення волі.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Рівненської області.


Azov Army

Новини по темі:

  • Рівнянка Анастасія Алембіта встановила рекорд України, який тримався 25 років

    20 07 2026, 10:51
    Учениця Рівненської обласної спеціалізованої дитячо-юнаць...
  • У селі Малинськ на Рівненщині митрополит Іларіон освятив новозбудований храм

    20 07 2026, 10:10
    Новозбудований храм на честь святого пророка Божого Іллі ...
  • Понад півтора року вважався зниклим безвісти: на Рівненщині попрощалися із воїном

    20 07 2026, 09:49
    Понад півтора року рідні Едуарда Якубовича сподівалися на...
  • У Дубні дерево впало на легковик під час негоди

    20 07 2026, 09:10
    Негода, яка вирувала ввечері 19 липня на Рівненщині, наро...
  • До метра води: у Рівному через зливу підтопило цокольне приміщення будинку

    20 07 2026, 08:36
    Сильні опади, які пройшли у Рівному ввечері 19 липня, при...
  • Небайдужі рівняни допомогли врятувати дезорієнтованого пенсіонера

    19 07 2026, 18:04
    Завдяки небайдужості перехожих та оперативним діям патрул...
  • Назавжди 47: раптово помер колишній заступник начальника ГУНП в Рівненській області Сергій Волков

    19 07 2026, 17:05
    Передчасно обірвалося життя пенсіонера ОВС Сергія Волкова...