Погрози, залякування та постійні образи з боку чоловіка призвели до психологічних страждань і страху за власну безпеку у 36-річної жительки Рівненщини.
Поліцейські шість разів складали на насильника адмінпротоколи, проте попередні санкції, накладені судом на правопорушника, його поведінки не змінили.
Правоохоронці встановили, що протягом року 33-річний житель села Жобрин систематично словесно ображав та залякував свою 36-річну дружину, погрожуючи їй фізичною розправою.
Такі діяння викликали у потерпілої психологічні страждання, погіршення самопочуття, побоювання за власну безпеку та негативні переживання.
Слідчий за процесуального керівництва прокуратури повідомив кривднику про підозру у вчинені злочину, передбаченого ст.126-1 (умисне систематичне вчинення психологічного насильства щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призвело до психологічних страждань, емоційної залежності та погіршення якості життя потерпілої особи) КК України.
Досудове розслідування завершено: матеріали кримінального провадження скерували до суду.
Попри щире каяття зловмиснику може загрожувати до 2 років позбавлення волі.
Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.
