«Піксельний Миколай»: письменниця Олена Медведєва презентувала свою нову книжку для дітей

Фото ілюстративне

Днями у Рівному світ побачила книжка для дітей «Піксельний Миколай».

Її авторка, Олена Медведєва, присвятила книгу захисникам. Ця історія, розповідає письменниця, була написана передусім для тих дітей, чиї батьки воюють. В казковій формі звучать поради татусям, як можна контактувати з дітьми, коли вони захищають країну. Також книга містить підказки дитям про те, як вони можуть підтримати тата чи маму, якщо ті на фронті.

У книзі розповідається про пригоди у резиденції Святого Миколая, про магію українських традицій та віру в дива, про сімейні цінності та підтримку один одного на відстані у важкі часи.

Книгу проілюструвала рівненська художниця Анна Шабалова. «Піксельний Миколай» - це вже другий її спільний проєкт з Оленою Медведєвою. Анна розповідає, що ідея книги її дуже надихнула. А проподиція зробити ілюстрації до видання одночасно була і захопленням, і викликом. Закладки до книжки намалювала відома у Рівному юна художниця з аутизмом Марина Усенко.

Книга видана коштом міського бюджету відповідно до «Програми розвитку культури і туризму в Рівненській територіальній громади на 2024 - 2026 роки».

Придбати книгу «Піксельний Миколай» можна у авторки.

Фото: Марина Долганова.
 


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...