Підліток, який виїхав на Рівненщину з фронтового Бахмута, після довгої розлуки зустрівся з мамою

Фото ілюстративне

Вони сподіваються, що їхня бабуся жива... Щемливу історію розповіли у пресслужбі Костопільської міської ради.

"Коротка історія Юри із Бахмута зі щасливим кінцем
Вони не бачилися більше року … Їх розділяла тисяча кілометрів… І ось сьогодні нарешті довгоочікувана зустріч матері і сина!
У Костопільську громаду із товаришем та його сім’єю Юра приїхав 7 червня 2022 року. Утік від війни із Бахмута, де проживав із бабусею, деякий час мешкав в Обласному спортивному ліцеї в м.Костопіль разом із ними, а у серпні 2022 року був влаштований в КЗ « Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради. Мовчазний, замкнений у собі підліток, неговіркий та стривожений.
Оскільки його мама Ірина проживала на окупованій території у місті Куп’янськ, з початку війни Юра з нею не спілкувався, не знав про те, чи жива мама і що із нею. Ще деякий час підтримував зв’язок із бабусею, проте з листопада минулого року він втрачений.
Як це залишитися одному на світі? Не чути голосу рідних, нічого про них не знати, втратити дім, усе те, що колись здавалося таким важливим і потрібним, тих, хто був завжди поруч, кого і зараз любить… Про що думав підліток, коли їхав один у незнайоме місце?.. Важко навіть уявити.
Ірина дивом вижила у пеклі російської окупації, була свідком звірських тортур, ховалась у підвалах від ворожих обстрілів, було холодно, бракувало їжі та води, не було зв’язку, проте чекала на звільнення і весь час думала про єдиного сина, де він, з ким, вірила і надіялася на зустріч із Юрком, шукала його.
Сьогодні Юра посміхається! Він щасливий, тому що поряд із мамою! Для того, щоб ця довгоочікувана зустріч сталася, працівники служби у справах дітей міської ради зробили сотні дзвінків, тримали зв’язок вдень та вночі із бабусею, сусідами Юри, написали десяток листів працівникам освіти та поліції, службам у справах дітей у Донецьку, Харківську, Рівненську області.
Особливу подяку Ірина висловлює працівникам служби у справах дітей Оксані Козлюк, Наталії Семещук, Олені Майданець за небайдуже ставлення до долі дітей та завдяки яким ця зустріч відбулася, а також керівництву міської ради, КУ «Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради, КЗ «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради, начальнику відділення АБ «Укргазбанк» Ользі Васильчук, бальд-редактору ГО Заборона Медіа Павлу Бішку, які у важкий час підтримали її та сина.
Ірина та Юра надіються, що бабуся жива…", - розповідають там.

 


На Щасливому (Запис низ)

Новини по темі:

 • Завтра на Рівненщині очікують грозу

  01 06 2023, 22:13
  Про це повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області.
 • На Рівнещині з'явилося ще одне затишне місце для відпочинку (ВІДЕО)

  01 06 2023, 19:41
  Це чудове місце для родинного та відпочинку з друзями.
 • У Дубні зупинили авто з "сюрпризом"

  01 06 2023, 19:04
  Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.
 • В Органному залі відбувся пісенний розмай «Дітям – мирне небо» (ФОТО)

  01 06 2023, 18:25
  Це спільний проєкт Національної всеукраїнської музичної с...
 • У Рівному викрили полковника та спільників на розкраданні коштів виділених на ремонт казарми

  01 06 2023, 17:23
  За даними слідства, посадовець, як голова тендерного комі...
 • Йдемо на рекорд : 350 учасників брали участь у благодійному забігу на підтримку ЗСУ (ФОТО)

  01 06 2023, 17:10
  Забіг сміливих «BRAVE» проходив вже 37-ий раз. Це другий...
 • У Рівному погасили блок поштових марок, присвячений дітям

  01 06 2023, 16:19
  У блок входить сім поштових марок, листівка та конверт.