Перевірки документів та обмеження руху: на півночі Рівненщини проводять посилені безпекові заходи

Фото ілюстративне

СБУ спільно з іншими підрозділами Сил оборони проводить комплекс посилених безпекових заходів у північних областях України, зокрема й на Рівненщині. Основна мета — посилення контрдиверсійного захисту та недопущення проникнення ворожих груп із території росії та білорусі.

На виконання рішення Ставки Верховного Головнокомандувача та Президента України Володимира Зеленського, СБУ спільно з іншими підрозділами Сил оборони проводить комплекс посилених безпекових заходів у північних областях України.

Йдеться про безпрецедентні заходи за кількістю залучених сил і засобів на територіях, що межують із росією та білоруссю. У СБУ наголошують, що такі дії мають стати ефективним стримувальним фактором для можливих агресивних операцій ворога.

Роботу координує Антитерористичний центр при СБУ. До заходів, окрім підрозділів Служби безпеки, залучені також Національна поліція, Збройні сили України, Національна гвардія та Державна прикордонна служба.

Комплексні заходи проводять на території Чернігівської, Київської, Житомирської, Волинської та Рівненської областей.

Основна увага правоохоронців та військових зосереджена на:

?? недопущенні проникнення ворожих груп у прикордонні райони;
?? запобіганні диверсійно-терористичним проявам;
?? протидії підривній та розвідувальній діяльності;
?? виявленні інших воєнних загроз.

У межах заходів силовики:

?? проводитимуть посилену перевірку громадян;
?? здійснюватимуть огляд територій та окремих приміщень для виявлення заборонених предметів;
?? перевірятимуть документи та транспортні засоби.

У СБУ попереджають, що під час проведення безпекових заходів можливі тимчасові обмеження проходу та проїзду окремими вулицями населених пунктів.

Громадян закликають із розумінням поставитися до можливих незручностей, реагувати на законні вимоги правоохоронців, мати при собі документи, що посвідчують особу, а також дотримуватися режиму комендантської години.

У спецслужбі наголошують, що всі заходи проводяться відповідно до вимог законодавства та з дотриманням конституційних прав і свобод громадян.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...