Перевезення зросли утричі: як працює «митний безвіз» на Рівненщині

Фото ілюстративне

У Рівненській митниці підбили підсумки роботи «митного безвізу» за перший квартал 2026 року.

Найпомітніша динаміка — у кількості завершених перевезень. Їх стало майже втричі більше, ніж торік: 2165 проти 825 за аналогічний період 2025 року.

Водночас зросла і кількість нових оформлень. За три місяці 2026 року митниця оформила 280 декларацій типу Т1 (для перевезення товарів через кілька країн), що на 40% більше, ніж торік.

Такі результати свідчать, що «митний безвіз» дає змогу українському бізнесу працювати за правилами Євросоюзу та швидше перевозити товари через кордон. Із жовтня 2022 року Україна користується спільною транзитною системою з країнами ЄС, що значно спрощує митні процедури.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.