Патрульні підвезли 17-річну маму з немовлям, яка йшла узбіччям траси

Фото ілюстративне

Про такий випадок повідомляє патрульна поліція.

Вчора, 21 червня, близько 23-ї години, до патрульних звернувся небайдужий громадянин та повідомив, що узбіччям автодороги М-06 Київ — Чоп, поблизу села Карпилівка, йде дівчина з дитячим візком. На місці 17-річну громадянку із 4-місячною дитиною. Вона розповіла, що запізнилася на рейсовий автобус і вирішила пішки дістатися до найближчого готелю.

Зважаючи на пізню пору доби та небезпеку перебування на узбіччі автодороги з немовлям, патрульні допомогли дівчині та доставили її до готелю для ночівлі.

Громадянка подякувала поліцейським за допомогу та небайдужість.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.