В Острозькій громаді обговорили політики захисту прав жінок

Фото ілюстративне

Підсумували роботу в Острозькій громаді в рамках проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», що фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії та впроваджується організацією Пакт і ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».

Керівниця проєкту Лариса Гунько нагадала про основні активності, які відбувалися в громаді, про важливі та актуальні теми, що вивчали та семінарах та тренінгах. Водночас розповіла про подальші плани, на що варто звернути увагу у своїй роботі різним структурам. Обговорили також резолюцію 1325 «Жінки. Мир. Безпека», яка спрямована допомогти жінкам. Висловили ідеї, які заходи потрібно організувати, щоб впроваджувати резолюцію на рівні Острозької громади.

Координаторка проекту в Острозькій громаді Ольга Стецюк підготувала презентацію щодо перебігу роботи. Пригадала, як шукали і запрошували перших учасниць з числа внутрішньо-переміщених жінок. Спочатку жінки з пересторогою реагували на пропозиції, згодом вже самі запитували, коли наступна зустріч, та чи можна з собою привести друзів. Присутні помітили як змінилися учасниці проєкту, адже відбувались різні психо-терапевтичні заходи, де жінки вчилися почути себе, розставити пріоритети, та зрештою поставити нові цілі. Такої підтримки потребують усі в умовах військового стану.

Тренерка та юристка проєкту Тетяна Мельник презентувала чергові проміжні результати дослідження щодо потреб жінок у громадах. Перш за все жінки потребують можливості мати роботу аби самостійно забезпечувати сім’ю, освіту для дітей та себе, а потім вже психоемоційну підтримку та допомогу психолога.  

 
Ірина Федорчук – учасниця проекту

«Протягом декількох місяців я брала участь у проєкті «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», що реалізовується в громаді завдяки командам Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», Відділ проєктної та інвестиційної діяльності Острозької міської ради:

«Це гарна можливість «знайти» себе, знайти однодумців та партнерів, знайти підтримку, можливість відчути себе унікальною! Я побувала на багатьох заходах, організованих в рамках проєкту. Була на фітнесі, тренінгах, спільно виготовляли енергетичні батончики і це було класно!
Дякую всім організаторам! Все цікаво, красиво, спортивно, насичено та смачно!».

Заходи відбуваються у межах проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», що фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії та впроваджується організацією Пакт і ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».


На Щасливому (Запис низ)

Новини по темі:

 • Фотографиня показала неймовірні фото весни у Рівному

  31 03 2023, 18:30
  Усі фото - робота рівненської фотографині Дежі Брют.
 • У аптеках Рівного - черги пацієнтів через ліки, які будуть продаватись за рецептом з 1 квітня

  31 03 2023, 17:34
  У Рівному до міських аптек вишикувались черги зі схвильов...
 • Вихідних на Великдень не буде: як відпочиватимуть рівняни у квітні

  31 03 2023, 17:01
  У квітні в Україні будуть відзначати Великдень та Вербну ...
 • У Рівному у костел привезуть унікальну копію ікони Матері Божої

  31 03 2023, 16:11
  Оригінал на даний момент зберігається у Польщі.
 • 9 випадків сказу серед тварин зафіксували у Рівненській області з початку цього року

  31 03 2023, 15:49
  Про це повідомляє Рівненська ОДА Як зазначається, захвор...
 • Викриття нових схем, які працювали у колонії

  31 03 2023, 14:32
  Жертвами зловмисників наразі стали 7 громадян, які відда...