Один дзвінок в зону АТО

Фото ілюстративне

Один дзвінок в зону АТО. Як в паралельну реальність. Не смійте, с?у?к?і? хомячкі диванні і аналітики фейсбучні щось говорити, що хтось там за гроші, чи комусь не вистачає адреналіну, чи хтось соціально неадаптований і не має обов"язків перед родинами  - ви не варті мізинця наших воїнів, поїдьте самі подивіться, а потім будете розказувати, як кому жити.

Поки ми ходимо в кафе, театр і гості хтось реально виборює нам Україну. Бояться не смерті, а щоб мама не дізналась, де вони. Це ніяке не АТО і не громадянська революція. Реальна війна з російськими найманцями і місцевими бандитами. Місцеве населення дезорієнтоване і налякане, але в цій гібридній війні справді в більшості хоче лишитись в Україні. А бандити хочуть лишитись бандитами. Якщо цю ракову пухлину не видалити, вона піде далі. На черзі Запоріжжя, а там і Одеса і Миколаїв і Херсон. До Карпат. Так буває, коли без бою віддаєш Крим.

Блін, пацани такі розумні з власним бізнесом, високим статусом, хорошою освітою купили собі самі сподрядження і поїхали, бо не змогли лишитись вдома на дивані. Не військові, а за покликом серця. І все набагато страшніше і складніше ніж ми собі думаємо. І журналісти дуже заважають і дезінформують. Приїхав Мустафа, сюжет зробив про розвідників, на хлопців оголосили потім полювання.

І волонтери теж бувають різні, - привезуть два бронежилета, які непотрібні, пофоткаються, викладуть в неті і галочку навпроти графи "патріотизм" поставлять і сплять спокійно. Там нема ні білого, ні чорного. Там в сум"яті і по своїх стріляють. Там тобі кращим другом може стати вчорашній сеператист, який, коли побачив над ОДА у власному місті чужий прапор все переосмислив. Там взагалі інше життя. Там війна одразу на 3 фронта - теорористи-сепаратисти, місцевий кріміналітет, а останній, то - керівництво військове в теплих кабінетах...

Блін, пацани! Ви тільки живіть... Вам ще стільки треба зробити в мирній новій країні. А які у вас народяться діти!!

(Поплакала і запишу на п"ятницю програму. Це найменше, що я можу зробити. І чого в мого батька не народився замість мене син, як він хотів, я б ...ех, життя не справедливе ))

 

Оксана ЮРЧЕНКО


На Щасливому (Запис низ)

Новини по темі:

 • Фотографиня показала неймовірні фото весни у Рівному

  31 03 2023, 18:30
  Усі фото - робота рівненської фотографині Дежі Брют.
 • У аптеках Рівного - черги пацієнтів через ліки, які будуть продаватись за рецептом з 1 квітня

  31 03 2023, 17:34
  У Рівному до міських аптек вишикувались черги зі схвильов...
 • Вихідних на Великдень не буде: як відпочиватимуть рівняни у квітні

  31 03 2023, 17:01
  У квітні в Україні будуть відзначати Великдень та Вербну ...
 • У Рівному у костел привезуть унікальну копію ікони Матері Божої

  31 03 2023, 16:11
  Оригінал на даний момент зберігається у Польщі.
 • 9 випадків сказу серед тварин зафіксували у Рівненській області з початку цього року

  31 03 2023, 15:49
  Про це повідомляє Рівненська ОДА Як зазначається, захвор...
 • Викриття нових схем, які працювали у колонії

  31 03 2023, 14:32
  Жертвами зловмисників наразі стали 7 громадян, які відда...