Про це розповідають у Рівненському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Фахівці Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб приходять до учнів, щоб поговорити про важливе — здоров'я і щеплення.
Без складних термінів і нудних лекцій. З прикладами, запитаннями і чесними відповідями.

Такі уроки зараз проводять у школах по всій області в межах Тижня імунізації.
Це хороша нагода пояснити дітям:
-навіщо потрібні щеплення і як вони працюють;
-що змінилось в оновленому календарі вакцинації;
-вакцинацію дівчат віком 12-13 років від ВПЛ.

Після таких зустрічей з'являється найцінніше — діалог. Діти питають, діляться своїм досвідом, а іноді — навіть йдуть додому з аргументами для батьків
