Цієї п'ятниці, 1 травня, у Рівному проведуть мовчазну акцію «Світло пам’яті». Про це повідомляє Рівненська міська рада.
.jpg)
Нагадуємо, що кожної першої п’ятниці місяця у місті проводять цю акцію, щоб вшанувати пам’ять українських захисників, які поклали свої життя на вівтар свободи.
Так, 1 травня, о 20:00 на майдані Незалежності біля портретів полеглих воїнів у небо здіймуться світлові промені – як символ вічної вдячності та шани.
Рівнян запрошують долучитися до вшанування пам'яті загиблих воїнів.
Віддаймо належну шану кожному полеглому Герою, який подарував нам надію на світле майбутнє.
