Випускник Здолбунівського ліцею Андрій Чаюк здобув 200 балів на НМТ з англійської

Фото ілюстративне

Про це повідомляє Здолбунівська міська рада.

Так, Андрій Чаюк, учень Здолбунівського ліцею №2, здобув 200 балів із англійської мови на НМТ. 

"Пишаємося нашими та бажаємо Андрію вступу на бажаний факультет. І нехай англійська ще багато разів відкриє нові можливості!", - кажуть там.

Підготувала випускника вчителька Поддубій Л.Г.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.