Про це повідомляє Здолбунівська міська рада.
Так, Андрій Чаюк, учень Здолбунівського ліцею №2, здобув 200 балів із англійської мови на НМТ.
"Пишаємося нашими та бажаємо Андрію вступу на бажаний факультет. І нехай англійська ще багато разів відкриє нові можливості!", - кажуть там.
Підготувала випускника вчителька Поддубій Л.Г.
