Рівненщина провела в останню дорогу двох мужніх захисників

Фото ілюстративне

На Рівненщину на щиті повернулися два мужніх воїни, які захищали Україну. На Млинівщині в останню дорогу провели Івана Мосійчука, у Білокриницькій громаді - Івана Трохимчука.


Іван Мосійсук народився у 1993  році. Захисник проживав у Млинові. Молодший сержант Збройних Сил України. На службі виконував обов?язки командира відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів батальйону безпілотних систем. На жаль, Герой загинув 21 липня 2024 року під час виконання бойового завдання на Луганщині.

Іван Трохимчук проживав у Білокриницькій громаді, в селі Котів. Захисник народився 20 травня 1987 року. Загинув Герой 22 липня 2024 року під час виконання бойових завдань на Донецькому напрямку. З війни воїна чекали батьки, дружина та дочки. Поховали військовослужбовця у селі Котів.

Вічна пам'ять і слава Захисникам України.
Співчуття рідним і близьким.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...