На кордоні виявили вантаж нового одягу, який підприємці планували завезти в Рівне як секонд-хенд

Фото ілюстративне

У пункті пропуску "Рава-Руська – Хребенне" на Львівщині митники виявили комерційний вантаж, задекларований як гуманітарна допомога. Замість 1700 кг вживаного одягу в мікроавтобусі перевозили майже три тисячі пар нових джинсів турецького виробництва.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської митниці, пише Суспільне.

Як встановили митники, напередодні відправник — громадянин Польщі — повідомив про намір передати вантаж із вживаним одягом для одного з благодійних фондів у Рівному. Натомість у транспортному засобі виявили нові джинси турецького виробництва у фабричних упаковках — 2 877 пар загальною вагою 2078 кг. Орієнтовна вартість товару — близько 2 мільйонів гривень.

"Через невідповідності у кількості, вазі та маркуванні товару у товаросупровідних документах митники зупинили перевізника на кордоні. Водій не зміг надати документів, які б підтверджували факт вивезення гуманітарної допомоги з території ЄС. З’ясувалося, що рівненський благодійний фонд знав про можливе надходження вантажу із секонд-хендом, однак не був обізнаний щодо партії нових товарів", — йдеться у повідомленні.

За інформацією митників, у діях відправника, який надав водієві документи з неправдивими відомостями, вбачають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...