Непроста ніч: Коваль розповів про наслідки ворожої атаки на Рівненщині

Фото ілюстративне

На фото - удар по Луцьку. Так, сьогодні вночі, 6 червня, війська рф завдали чергового масованого ракетно-дронового удару по Україні.

Під атакою ворога опинилися сусідні від Рівного Тернопіль та Луцьк. Про цю небезпечну ніч в області розповів очільник Рівненської ОВА Олександр Коваль:

"Ще одна непроста ніч для України. Наша держава зазнала чергового повітряного удару. На Рівненщині працювала ППО. Маємо збиття повітряних цілей ворога. Дякую нашим військовим за професійність. На місці працюють представники Сил оборони та інших служб. За попередньою інформацією, в області люди та інфраструктура не постраждали". 

Зазначимо, що в сусідньому Луцьку через нічну атаку є влучання у багатоквартирний житловий будинок, пише Волинська ОВА.

5 людей отримали поранення. Усього під час атаки на Луцьк ворог застосував 15 БпЛА та 6 ракет.


Azov Army

Новини по темі:

  • Внаслідок удару ворога по Києву загинули жителі Рівненщини

    20 07 2026, 20:08
    Вирівську громаду на Рівненщині сколихнула страшна трагед...
  • Замість Коваля вже є Савчук: у Рівненській міській раді бракує ще двох депутатів

    20 07 2026, 18:56
    Так, нещодавно колишній голова ОВА та міністр агрополітик...
  • Рівне попрощається із Захисником Максимом Веремейчиком

    20 07 2026, 18:13
    Про цю трагічну подію повідомляє Рівненська міська рада.
  • П'ять років після скандалу: що відомо про справу рівненської стоматологині Інни Кравчук

    20 07 2026, 16:45
    Історія дитячої стоматологині з Рівного Інни Кравчук, яка...