Негода продовжує вирувати на Рівненщині.
Станом на 19 годину понад 4 тис. абонентів з 31 населеного пункту залишаються без світла. Найбільше - у Дубенському районі.
Попри складні погодні умови, енергетики продовжують працювати.
Чимало роботи і в рятувальників, насамперед, через падіння дерев та рекламних конструкцій. Залучено 11 одиниць спецтехніки та 46 працівників ДСНС.
З усіма службами перебуваю на постійному зв'язку, - повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
