Не повернулася з школи: у Вараському районі розшукують дев'ятирічну дівчинку

Фото ілюстративне

Дев’ятирічна жителька села Малий Жолудськ колишнього Володимирецького району сьогодні, 17 лютого, після уроків не повернулася додому. Не дочекавшись доньку зі школи, близько 17 години її мама звернулась за допомогою до поліції.

Правоохоронці встановили, що після занять дитина направилась додому полем у сусідній населений пункт. Втім, до місця призначення так і не дісталась. Телефону дівчинка із собою не має. 

Гамарц Яна Олегівна, 2013 року народження. На зріст приблизно 120 см, худорлява, волосся коротке, світле. Була одягнута у червону куртку, білу шапку, чорні штани. 

До пошуків залучений особовий склад відділення поліції №1 (смт Володимирець) та Вараського РВП, кінологи, спецпризначенці та місцеві жителі.  Правоохоронці  використовують дрон із тепловізором. 

Поліцейські та рідні звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація про можливе місцеперебування школярки просимо повідомити до поліції за номерами телефонів (03634) 2-54-01, 068 853 5391. 

Читайте оновлену інформацію: 9-річну дівчинку з Вараського району знайшли у покинутому сараї за 10 кілометрів від дому


Azov Army

Новини по темі:

  • Представництво Омбудсмана вимагає перевірити інцидент із блокуванням авто поблизу Радивилова

    22 07 2026, 08:55
    На Рівненщині перевіряють інформацію про ймовірне незакон...
  • У Рівному 10-річна Валерія та 12-річна Вікторія зібрали 20 000 грн на дрон для ЗСУ

    21 07 2026, 17:18
    Про це розповідає керівниця КЗ «Будинок Ветеранів» РМР Ві...
  • На Харківщині стартує серія подкастів «Громада і життєстійкість: де знайти світло в темні часи»

    21 07 2026, 17:02
    На Харківщині радіо «Накипіло» розпочинає серію подкастів...
  • У Рівному затримали чоловіка, який обікрав їдальню, де працювала його колишня

    21 07 2026, 16:48
    Про такий випадок повідомляє поліція області.
  • На Рівненщині судитимуть чоловіка за розбещення 9-річної дівчинки

    21 07 2026, 15:22
    Про такий інцидент повідомляє поліція області.