Наркоторговець з Рівненщини попався копам у Луцьку

Фото ілюстративне

У п'ятницю, 26 листопада, у Луцьку співробітники управління боротьби з наркозлочинністю затримали рівненчанина під час отримання партії психотропів.

При собі він мав близько 20 г психотропної речовини Альфа-PVP, пристрої для вживання заборонених речовин, ваги та мобільний телефон. Усе це направили на дослідження. Вартість вилучених речовин за цінами «чорного» ринку становить близько 12 000 грн.

Встановлено, що чоловік забезпечував функціонування телеграм-каналу з розповсюдження заборонених речовин. Він виконував роль «закладника» – отримував наркотики та психотропи шляхом відшукання «мастер-кладів», фасував їх та збував.   

Щомісячно зловмисник реалізовував близько 100 закладок й отримував дохід понад 20 тисяч гривень.

Відомості зареєстрували в ЄРДР за ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Правопорушника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Луцький міськрайонний суд обрав йому запобіжний захід – 60 діб тримання під вартою.

Сектор комунікації поліції Волинської області на сайті ГУНП.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному 10-річна Валерія та 12-річна Вікторія зібрали 20 000 грн на дрон для ЗСУ

    21 07 2026, 17:18
    Про це розповідає керівниця КЗ «Будинок Ветеранів» РМР Ві...
  • На Харківщині стартує серія подкастів «Громада і життєстійкість: де знайти світло в темні часи»

    21 07 2026, 17:02
    На Харківщині радіо «Накипіло» розпочинає серію подкастів...
  • У Рівному затримали чоловіка, який обікрав їдальню, де працювала його колишня

    21 07 2026, 16:48
    Про такий випадок повідомляє поліція області.
  • На Рівненщині судитимуть чоловіка за розбещення 9-річної дівчинки

    21 07 2026, 15:22
    Про такий інцидент повідомляє поліція області.